مادر مهدي فداكار دخترش را از دهان گرگ نجات داد

مادري در شهر ” آق کند ” از توابع شهرستان ميانه با ازجان گذشتگي دختر خردسال خود را از دهان گرگ نجات داد.

به گزارش ايرنا ، اين حادثه ساعت 23 شب گذشته و زماني روي داد که دختر سه ساله خانواده حادثه ديده به هنگام بازگشت از ميهماني در حياط منزل شان از سوي يک قلاده گرگ مورد حمله قرار گرفت.
پدر دختر مصدوم در اين ارتباط به خبرنگار ايرنا گفت: گرگ به محص ورود به حياط منزل، دخترم را به دهان گرفته و پس از طي مسافتي حدود 15 متر قصد پريدن از روي ديوار را داشت که بچه از دهانش به زمين افتاد.
جشميدي افزود: همسرم قبل از اين که گرگ دوباره بچه را به دهان گرفته و از روي ديوار بپرد، به سوي حيوان حمله ور شد و دخترم را از خطر مرگ نجات داد.
وي گفت: گرگ گرسنه پس از رهايي بچه از دهانش با داد و فرياد اعضاي خانواده از ديوار منزل متواري شد.
وي اظهار اشت: دختر سه ساله ام که از ناحيه کتف و ستوان فقرات زخمي شده بود پس از انتقال به بيمارستان امام (ره) ميانه به صورت سرپايي مداوا شد.
شامگاه چهارشنبه در حالي که اين دختر سه ساله به همراه خانواده از ميهماني برمي گشت مورد حمله گرگي که در حياط خانه آنها به کمين نشسته بود‏ قرار گرفت.
بنا بر اظهار مردم و مسوولان محلي ميانه در روزهاي گذشته چندين مورد حمله گرگ در اين منطقه مشاهده شده است.

About مهدی فداکار

مهدی فداکار هستم شاعر و عارف و درویشی بزرگم در دبیرستانهای نوشهر و چالوس به شغل جاکشی و تجاوز مشغول می باشم.دو کتاب به نام های پا به پای سگ ها و باغ عفاف در 90 روز حاصل تلاش چندین ساله ام می باشد که در تیراژ میلیونی به فروش می رود. مهدي فداكار سگ بازم,يه جورايي هم سگ تازم,بعضي مواردم فاضلابم, عاشق آتاری 2600 و بازی تتریس و سگ شیانلو و دوبرمن و دختر خردسال هستم
This entry was posted in فوتبال, فيلم, فارسی, فاضلاب, فرمانده فداكار, مهدی فداکار شیرکده جآ کش, مهدی فداکار شیرکده زن باز, مهدی فداکار شیرکده سگ باز, مادر فداكار, معلم فداكار, خالی بند, خالیبند, خانه عفاف, دبیرستان دخترانه چالوس, زن فداكار, سينما, سرباز فداكار, سردار فداكار, شعر, شعر نو, عاشق, غمزه and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s