سرنوشت دخترهایی که مهدی فداکار شیرکده نوشهری به آنها تجاوز کرده بود چه شد؟

سرنوشت دخترهایی که مهدی فداکار شیرکده نوشهری به آنها تجاوز کرده بود چه شد؟
مهدی فداکار شیرکده کثیف متجاوز پس از تجاوز به دختران وبلاگ نویس شاعر پاک نوشهری شروع به پخش فیلم های مستهجنی که مخفیانه از صحنه های جنسی با این دخترکان بیچاره درست کرده بود، نمود و در سایت های یوتیوب و لایولیک پخش کرد و خود با کمال پررویی به خارج از کشور(افغانستان) فرار نمود.
تعدادی از این دختران دست به خودکشی نافرجام زدند و تعدادی دیگر برای حفظ آبرو از خانه و کاشانه فرار نمودند و تعدادی معتاد و گوشه نشین و افسرده شدند و حداقل دو نفر به دست برادر و پدرشان کشته شدند.
اسامی این دخترکان بی چاره وبلاگ نویس بی ناموس شده متعاقبا به دست شما خواهد رسید.
زمزمه های به نقل از سایت رادیو مهدی فداکار به گوش می رسد که مهدی فداکار بی شرف به نوشهر بازگشته و باز به شغل سخیف جاکشی و ک__و=ن خر گزاری در دبیرستان های نوشهر و چالوس ادامه می دهد.
ما جمعی از وبلاگ نویسان شاعر نوشهری و چالوسی از مهدی فداکار اعلام برائت می کنیم و می گوییم که این شخص هرگز یک بیت شعر نسروده است و کتاب پا به پای ابرهای او نوشته و سروده دو نفر: سیده زبیده و سیده زهرا صاحب وبلاگ های تلنگر باران و خلوت روشن بوده است که این فرد کثیف و بی ناموس زن خراب به جای مزد یه حالی به این دو دادند که جزئیات آن به طور مشروح در سایت رادیو مهدی فداکار موجود است

About مهدی فداکار

مهدی فداکار هستم شاعر و عارف و درویشی بزرگم در دبیرستانهای نوشهر و چالوس به شغل جاکشی و تجاوز مشغول می باشم.دو کتاب به نام های پا به پای سگ ها و باغ عفاف در 90 روز حاصل تلاش چندین ساله ام می باشد که در تیراژ میلیونی به فروش می رود. مهدي فداكار سگ بازم,يه جورايي هم سگ تازم,بعضي مواردم فاضلابم, عاشق آتاری 2600 و بازی تتریس و سگ شیانلو و دوبرمن و دختر خردسال هستم
This entry was posted in 2010, atari, atari 2600, brave dog, chalus, dean, dog, download, fadakar, iran, love, lyrics, فوتبال, فيلم, فیلم 2010, فارسی, فاضلاب, فداکار, فرمانده فداكار, قوچ, قاچاق, كتاب, مهدی فداکار, مهدی فداکار فاضلاب, مهدی فداکار هذیان گو, مهدی فداکار گربه باز, مهدی فداکار جآ کش, مهدی فداکار جاکش, مهدی فداکار شیرکده هذیان گو, مهدی فداکار شیرکده جآ کش, مهدی فداکار شیرکده زن باز, مهدی فداکار شیرکده سگ باز, تجاوز, خردسال, شعر کثیف and tagged , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s